top of page

Навчаємося дистанційно

  • politko
  • 1 апр. 2020 г.
  • 2 мин. чтения

01.04.2020 р.(середа)

-Доброго дня, мої любі дітки та шановні батьки! На попередніх уроках ми з вами говорили про Великдень, пасхальні яйця та Великодні свята. Тож, ідемо далі та продовжимо сьогодні працювати творчо.

Завдання 1. Робота над казкою "Чарівне яєчко" (прочитати казку, скласти малюнковий план до неї - 4 малюнки) На високій горі курочка знесла яєчко. Воно було гарним, біленьким, і вирішило помандрувати. Скотилося яєчко з гори і покотилося стежкою. І ось зустріло наше яєчко на своєму шляху село. Колись там були щасливі люди. Але їхньому щастю позаздрив злий чаклун. Він промовив закляття, і на село впала темрява. У садах висохли дерева, зав'яла пшениця на полях. Людей здолали хвороби, і вони забули, що таке щастя. Довго тривало те лихо. Аж ось до села завітав мудрець. Він вирішив допомогти людям. Мандрівник заходив до кожної оселі і дарував фарби - жовту, червону, зелену, блакитну. Він казав: "Згадайте, якого кольору небо, сонце, весняна трава. А згадати це вам допоможе те, з чого народжується життя". Одного разу селяни побачили, як з яєчка вилупилося курча. Тоді зібрали вони всі яєчка і пофарбували у різні кольори. Диво! Закляття чаклуна зникли, а люди посміхалися і раділи! Відтоді вирішили вони фарбувати яєчка кожної весни. - Існує таке повір'я: дівчата, щоб бути гарними, умивалися водою, у яку опускали крашанку чи писанку і гроші. Завдання 2. Списати слова, пов'язані з Великоднім святом.

Писанка, паска, зима, весна, крашанка, церква, кошик, санчата, верба.

Завдання 3. До записаних слів дібрати слова-ознаки предметів.

Наприклад: писанка різнокольорова, паска смачна...

Якщо ви вже все виконали, то переходимо до наступного уроку. ЯДС

Продовжуємо з вами дослуджувати рідкісні рослини і познайомимося з Червоною книгою України.

-Згадайте з попереднього уроку назви рідкісних рослин.

-Чому їх так назвали? -Що потрібно робити, щоб зберегти ці рослини в природі? -Що ж таке Червона книга? І чому її так назвали?

Червона книга України - це книга про рослини, які зникають. Завдання 1. Порівняйте світлофор і Червону книгу України. Про що вони нас попереджають?

Завдання 2. Попрацюйте в зошитах на стр.37 (завдання 2,3)

Математика

-На сьогоднішньому уроці ми з вами вчитемимося лічити в межах 20 на лічильних паличках.

-У кожного з вас, діти, на уроці математики є хороші помічники. Це лічильні палички. Сьогодні їх не 10, як ми звикли, а 20! З ними нам буде легко лічити, додавати чи віднімати числа від 1 до 20.

-Але спершу згадаємо найманше та найбільше числа другого десятка, що означає сусіди чисел, парні та непарні числа, порядок зростання чисел та зворотній відлік.

Робота з підручником (с. 168-170, роб. зош. №4, №12)

Українська мова

-Сьогодні на уроці вивчаємо букви Є і є. Письмо букви Є. Читання тексту. Визначення теми тексту. Робота над заголовком.

Робота з підручником

1. Читання складів 2. Прочитати слова в стовпчиках. 3. Скласти речення зі словами першого стовпчика, користуючись малюнками на с. 45

4. Робота з текстом (читання, обговорення, визначення теми, робота з заголовком)

Робота в друкованому зошиті

1. Написання букви Є

2. Наптсання складів з бувою Є

3. Написання речення прописними бувами.

На все добре!Будьте здорові!

 
 
 

Comments


bottom of page